Наташа Беквалац призна на кој маж би му ,,дала” (ФОТО)

Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната година, а таа во едно од многубројните интервјуа кои ги даде за локалните медиуми, откри кој познат маж би сакала да го бакне.

На изненадување на сите фанови, оваа блондика изјави дека би сакала да го бакне американскиот актер Адриен Броди, попознат по улогата на пијанистот во истоимениот филм.

Дефинитивно тоа би бил Адриен Броди, изјави таа. Наташа исто така ги искоментира и подготовките за големиот спектакл, па истакна дека секојдневно вежба за да биде во топ форма.

Previous articleЌерката на Хелена Роза цела на мама (ФОТО)
Next articleКолку среќна мајка – еднатa ќерка ја вдоми кај Цеца, другата ќе влезе кај Брена?