Ќерката на Здравко Чолиќ Уна, изненади со стилот за Нова Година (ФОТО)

Додека татко и за новогодишниот дочек беше во Будва (каде инкасира 100.000 евра), неговата постара ќерка Уна, со друштво се упатила на Копаоник…

Постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ (18), овие денови е повторно во центарот на вниманието откако на новогодишната ноќ се појавила во несекојдневно издание.

Loading...

Јасно се гледа дека Уна, својата облека ја прилагодува за своите години, па така за прославата на Новата година таа одбрала комбинезон кој одлично и стоел. Оваа нејзина креација била во тиркизна боја истакнувајќи ги облините, особено задникот.

Иако не се експонира во јавноста, самото тоа што е ќерка на Здравко Чолиќ ја прави интересна за јавноста па на социјалните мрежи ја следат илјадници фанови.

Loading...