Познат е новиот дечко на Милица Тодоровиќ – тие имаат тајна врска (ФОТО)

Милица Тодоровиќ и Петар Стругар не  кријат дека се дружат, но, наводно, тие се и во тајна врска, која започнала пред некое време.

Пејачката и популарниот актер од серијата „Сенки над Балканот“, наводно, ги запознал заеднички пријател, па сите заедно се дружеле некое време, а потоа станале поинтимни.

„Милица  беше внимателна изгорена од претходната врска, кога нејзиното бившо момче ја остави сопругата заради фолкерката и се плашеше дека нејзината нова врска со Петар ќе биде под голем притисок доколку веднашм излезе во јавноста“ – раскажува изворот, додавајќи:

„Сепак, тие се толку за вљубени што тоа не е нормално. Може да се види од авион дека се обожаваат, така што Милица имаше момент на невнимание кон средината на октомври кога објави заедничка фотографија на Инстаграм со Петар.

Фотографијата веднаш осамна на сите портали, но со бидејќи ништо конкретно не може да се заклучи врз основа на неа, тие тврдеа дека станува збор само за дружење. Потоа, Милица сфати дека нивното ‘интимно дружење’ ќе предизвика големо внимание во медиумите и тие продолжија да се кријат иако Петар е со Милица веќе три месеци“ –  тврди изворот.„Бидејќи тие се заедно три месеци, тие решија наскоро да ја обзнанат нивната љубовна врска, но сè уште не го сториле тоа“ – заклучува изворот.

Previous articleНовиот министер Чулев ќе ги смени началниците на следните градови
Next articleСашо Тасевски: Да бевте способни ќе го киднапиравте Грујо од Будимпешта и ќе го донесевте врзан во Скопје