(ФОТО) Изгледаш како експлозија од кревет: Вакви коментари доби оваа “бомба”

Емили Ратајковски објави фотографија на која со глисер се вози низ Париз, но некои погрешно ја протолкуваа и си го дозволија себе недозволивото.

Емили многу лесно предизвикува позитивни реакции кај своите фанови, но потребно е само малку за фановите да се распаметат и почнат да праќаат неморални понуди.

Loading...

Така на неодамна објавената фотографија од Париз таа ја крена ногата во провокативна поза, а нејзините машки фанови тоа го протолкуваа како повик.

Многумина посакаа да се најдат во нејзино друштво за заедно да го раздрмаат бродот, а фотографијата предизвика и експлицитни пораки како: „Изгледаш како вистинска експлозија во кревет“.

View this post on Instagram

Still in Paris 📷 @emmajademorrison

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Loading...