(ФОТО) Битолчанката со најдобриот задник се соблече по гаќички

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните дами со најдобар задник.

Татјана очигледно свесна за својот најсилен атрибут, за секоја временска сезона има нова секси фотосесија за обожавателите, а на фотографиите, разбирливо доминира разголената позаднина.

Овој пат пејачката реши да почести со нови секси кадри на кои позира во црна маичка и црни гаќички, комбинирани со високи чизми.

Извор: Вистина Фото: Јутјуб принтскрин и Инстаграм/ Татјана стефановска

Previous article(ВИДЕО) Браќа од Кочани поради тоалет се замразиле засекогаш
Next articleМакедонците што живеат во Албанија денес слушнаа добри вести