Беквалац призна што прави кога е сама и никој не ја гледа

Наташа Беквалац се изнасмеја и самата, а ги изнасмеја и останатите во студиото со изјавата во шоуто на „Ами Џи“ кога водителот Огњен Амиџиќ ја запраша што прави кога е сама и никој не ја гледа?

Пејачката учествуваше во емисијата, а нејзиниот одговор на прашањето „Што прават луѓето кога се сами?“, ги натера сите да се смеат во студиото, вклучително и неа, самата.

„Го чепкаат носот, ка*аат… Но има и такви што сакаат кога некој ги гледа, а има и она „третото, интимно“… –  рече Ната низ смеа.

„Мислиш дека водат љубов?“ – праша водителот.

„Па, кога си сам, тоа нешто се нарекува поинаку“ –  рече Наташа Беквалац во шоуто на „Ами Џи“ и ги изнасмеа сите во студиото.

Извор: Курир

Previous articleТажна приказна на гинеколог: Плачев денес – бидејќи загубив една жена
Next articleШеќеринска му одговори сè – од А до Ш на Наум портпаролот на ВМРО