Емина Јаховиќ по раскинувањето со милијардерот, во нов лов тргна со нов имиџ (ФОТО)

0
Емина Јаховиќ по скоро една година ја прекина врската со турскиот милионер Садетин Саран, а неодамна изјави дека не жали за одлуката. Не за џабе рекле дека кога...

Нивес Целзиус откри која и е втора омилена активност во кревет (ФОТО)

0
Таканаречените старлети, не бираат начин како да имаат што повеќе прегледи на социјалните мрежи. Некои имаат и стас и глас, додека други служат за потсмев, а не се...

Фолкерката која неодамна се разведе ,,го дига” како од шала и притоа вели дека...

0
Потењето е здраво за телото велат, ги исфрла токсините и намалува килограмите… До душа, сите знаат дека најдобро потење е она во парови, ама кога тоа не...

Анастасија од Цеца ќерката го откри договорот кој го имала со брат и Вељко

0
Анастасија Ражнатовиќ (21) за српски Телеграф вели дека е во одличен однос со снаата Богдана Родиќ со самиот факт што неизмерно се радува дека во 2020 година...

Каква среќа: Сестрата на Богдана во врска со синот на уште една балкански ѕвезда

0
Сестрите на Богдана Ражнатовиќ и после свадбата се во фокусот на јавноста, особено Бојана, за која се зборува дека е во врска со синот на Лепа Брена,...

Македонскиот кандидат во „Ѕвездите на Гранд“ ги изненади сите: Саша Поповиќ не памети нешто...

0
Стефан Величковски, македонскиот пејач кој имаше чест да ја отвори четиринаесеттата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ одлучил своеволно да го напушти натпреварот, иако успешно го помина првиот...